Zadzwoń: 691 981 680

Kancelaria Windykacyjna

Marta Andrysiak

Wyszyńskiego 85/5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel. 95 7299980
Kom. 609 104 636
Fax. 95 7299785
E-mail: windykacja@kancelariaandrysiak.pl

Problemy wynikające z braku płynności finansowej dopadają coraz więcej firm jak również duże grono osób prywatnych. W związku z tym tworzą się zatory płatnicze, a te z kolei utrudniają, a w wielu sytuacjach wręcz uniemożliwiają rozwój działalności gospodarczej, jak również realizację osobistych planów osób prywatnych. Dlatego zachowanie płynności finansowej w dzisiejszych czasach okazuje się wyzwaniem współczesnego rynku. Kancelaria Andrysiak wraz z podległymi sobie organami stworzyła projekt, który ma uświadomić jak istotna jest płynność finansowa i co najważniejsze projekt, który przeprowadza firmę/osobę prywatną krok po kroku, by taką płynność finansową mieć.

Zatory płatnicze wiążą się z brakiem konsekwencji na płaszczyźnie związanej z kontaktami biznesowymi, w tym z dłużnikami. Wiele razy prowadząc firmę podejmuje się decyzje oparte na błędnych przesłankach dotyczących potencjalnego partnera biznesowego. Zła informacja o kliencie/partnerze jest w stanie negatywnie wpłynąć na działanie firmy i doprowadzić do problemów z płynnością finansową. Celem naszego projektu jest eliminacja błędów w procesie decyzyjnym. Każdy szczebel podejmowania decyzji wiąże się z pewnymi etapami, które chcemy Państwu ułatwić dzięki odpowiednim analizom. Na podstawie przeprowadzonych analiz sporządzamy dokumentację, która zabezpieczy interes osoby, która się do nas zgłasza. W ramach dalszych niezbędnych działań zadbamy o wszelkie doradztwo związane z aspektami prawno-gospodarczymi. Niezbędna przy takich działaniach jest właściwa obsługa rachunkowo-księgowa, którą również Państwu zapewnimy, wraz z optymalizacją kosztów oraz opodatkowania. Dokonamy dla Waszej firmy (gospodarstwa domowego) monitoringu płatności, jak też windykacji należności z przekroczonym terminem płatności.

Nasze doświadczenie mówi nam, że jedynie holistyczne podejście do płynności finansowej firmy/osoby prywatnej pozwala na odniesienie sukcesu w tej kwestii. Dlatego w ramach projektu Kancelaria Andrysiak traktuje priorytetowo układanie kwestii dotyczących płatności przez kontrahentów, którzy są sprawdzani w profesjonalny sposób, by interesy były dla naszych klientów przyjemnością.