Zadzwoń: 691 981 680

Kancelaria Adwokacka

Patryk Andrysiak Adwokat

Wyszyńskiego 85/5
66-400 Gorzów Wielkopolski

Tel. 95 7299980
Kom. 691 981 680
Fax. 95 7299785
E-mail: kontakt@kancelariaandrysiak.pl

Patryk Andrysiak - Adwokat - tel. 691 981 680 - andrysiak@kancelariaandrysiak.pl

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (Katedra Prawa Międzynarodowego Publicznego). W roku 2011 ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze i podjął działalność adwokacką. Współpracuje na stałe z prawnikami z kraju i za granicą. Szczęśliwy mąż i tata.

Z zamiłowania sportowiec. Biegle włada językiem angielskim. Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego (w szczególności prawa spółek i prawa umów w obrocie gospodarczym), prawa cywilnego, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa energetycznego, prawa własności przemysłowej oraz prawa nowych technologii. Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach gospodarczych, cywilnych, administracyjnych, podatkowych i z zakresu prawa pracy.Obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych i karno – skarbowych. Doradca w sprawach z zakresu prawa spółek i umów w obrocie gospodarczym.

Posiada bogate doświadczenie w pracy z przedsiębiorcami (prowadzi stałą obsługę prawną kilkunastu podmiotów gospodarczych w kraju i za granicą). Występuje jako ekspert z dziedziny prawa w ogólnopolskich programach telewizyjnych (Magazyn Ekspresu Reporterów). Członek Rad Nadzorczych Spółek Prawa Handlowego. Czynnie uczestniczy w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, aktywnie wspiera Fundację Beaty Tyszkiewicz „Zdążyć z Pomocą”.
Krzysztof Nowysz - Aplikant Adwokacki, Doktorant - tel. 604 344 820 - nowysz@kancelariaandrysiak.pl

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, aplikant adwokacki, doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (Katedra Teorii i Filozofii Prawa).

W 2010 r. odbył praktykę w Studenckiej Poradni Prawnej w Szczecinie. W roku 2014 rozpoczął aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Zielonej Górze. Biegle włada językiem angielskim. Do jego zainteresowań należy: prawo, teatr, muzyka, film oraz sport. Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego (w szczególności prawa spółek i prawa umów w obrocie gospodarczym), prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego.

Występuje jako pełnomocnik w postępowaniach gospodarczych, cywilnych i administracyjnych. Obrońca i pełnomocnik w sprawach karnych i karno – skarbowych. Doradca w sprawach z zakresu prawa spółek i umów w obrocie gospodarczym.
Patryk Broszko - Prawnik, Radny Miasta Gorzowa Wlkp. - tel. 602 404 777 - broszko@kancelariaandrysiak.pl

Absolwent Europejskiej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Warszawie, radny Rady Miasta Gorzowa Wlkp., arbiter Stałego Sądu Polubownego w Gorzowie Wlkp., członek Gorzowskiej Rady Pożytku Publicznego w Gorzowie Wlkp. Biegle włada językiem angielskim. Do jego zainteresowań należy: prawo, polityka, sport, teatr oraz motoryzacja.

Specjalizuje się w problematyce prawa gospodarczego (w szczególności prawa spółek i praw umów w obrocie gospodarczym), prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy.